13.11.2018
  • 01:32 Банківські реквізити для сплати внесків
  • 00:46 Розпочали переоблік та інвентаризацію 10.11.18
  • 15:05 27.10.2018 року відбулись ЗБОРИ УПОВНОВАЖЕНИХ ЧЛЕНІВ КООПЕРАТИВУ
  • 00:06 СТАТУТ – Проект для ознайомлення та обговорення
  • 20:38 16 жовтня цього року Тукало М.В., на підставі рішення Загальних зборів, був офіційно зареєстрований керівником Кооперативу

Шановна Громадо!

Ми раді повідомити, що за результатами Загальних зборів членів Обслуговуючого кооперативу «СДК ОРХІДЕЯ-3» (далі – Кооператив), які відбулися 11 жовтня цього року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Хрещатик, 36) (далі – Загальні збори), новим Головою правління Кооперативу був обраний Тукало Михайло Васильович.

 

16 жовтня цього року Тукало М.В., на підставі рішення Загальних зборів, був офіційно зареєстрований керівником Кооперативу, змінивши на цій посаді Юрченко Р.М..

 

У ході вільного волевиявлення на Загальних зборах, наша громада також обрала:

  • нове Правління у складі 7-ми осіб, на чолі з Головою правління Тукало М.В.;
  • нову Ревізійну комісію у складі 5-ти осіб, серед яких є кваліфіковані бухгалтери та юристи, що дасть можливість ефективно контролювати діяльність Кооперативу та роботу правління;
  • нових Уповноважених у складі 37-ми осіб, які будуть об’єктивно представляти членів Кооперативу у ході вирішення важливих питань у перерві між загальними зборами.

 

Згідно з п 7.4.3 статуту Кооперативу, Юрченко Р.М., як попередня Голова правління, зобов’язана передати всі документи, справи, печатку, штампи новообраному Голові правління в день набуття ним повноважень і скласти про це акт. Нажаль, п-ні Юрченко та сили, що стоять за нею, не визнають вибір громади, відмовляються цивілізовано передати справи та документи, та погрожують судовими позовами у купі з «наїздами» СБУ та прокуратури. Але ми свято віримо, що воля та вибір народу незламні і будемо далі боротися за права та законні інтереси усіх членів Кооперативу!

 

Також звертаємо увагу, що перші збори уповноважених Кооперативу відбудуться вже 27 жовтня цього року, об 11.00, в актовій залі Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за адресою м. Київ, вул. Кошиця, 11. Просимо усіх обраних уповноважених прийняти участь у вказаних зборах.

 

З повагою,

Правління Кооперативу

 

Владимир

СУПУТНІ СТАТТІ
Залиште коментар

Звертайтесь за телефоном до координатора:

+38 068 445-36-90 Іванов Сергій Геннадійович