13.05.2021
 • 21:53 ЛЕГІТИМНИЙ КЕРІВНИК КООПЕРАТИВУ з 04.02.2019
 • 21:59 Юрченко “купила” рішення мінюсту
 • 18:47 ДОГОВIР ОРЕНДИ ПIДПИСАНИЙ !!!
 • 19:15
 • 01:29
 • 01:34
 • 00:13 ПРО ПРОЕКТ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ МІЖ КООПЕРАТИВОМ ТА КИЇВСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ

01.03.2021 Розпочався 1 етап до приватизації земельних ділянок.
Шановні члени кооперативу.
Правління на чолі з Головою Тукало М.В. та активної підтримки кожного з вас зробило все від нас залежне для землевідведення та підписання договору оренди.
Тепер ДО приватизаціі необхідна розробка та виготовлення технічної документації на кожну земельну ділянку (це 1 ЕТАП до приватизації земельних ділянок). Для цього Правління готує пакет документів індивідуально на кожного члена кооперативу та на займану ним земельну ділянку для подання їх землевпорядній організації.
Вартість робіт з розроблення технічної документаціі із землеустрою щодо поділу земельних ділянок з юридичним супроводом складає 15000,00 грн. за одну земельну ділянку та включає в себе наступні роботи: 1) підготовку вихідних документів для подання заяви про надання дозволу на поділ земельних ділянок (клопотань, графічних матеріалів);
2) технічне консультування кооперативу, як замовника, при отриманні дозволу на поділ земельних ділянок у Департаменті земельних ресурсів КМДА;
3) геодезичні роботи, а саме – визначення меж поділу земельних ділянок в натурі (на місцевості) та контурів об’єктів нерухомого майна, складання абрисів земельних ділянок, що підлягають поділу;
4) складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок у паперовому вигляді, а також електронних документів (обмінних файлів) на кожну земельну ділянку, що формується внаслідок поділу;
5) подання технічної документації для отримання висновку Департаменту земельних ресурсів про її погодження;
6) подання документів для державної реєстрації земельних ділянок, сформованих внаслідок поділу, у Державному земельному кадастрі;
7) подання документів для внесення відомостей про земельні ділянки до міського земельного кадастру;
8) подання документів для державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки, сформовані внаслідок поділу, у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;
9) консультування кооперативу, як замовника, протягом виконання робіт. Після виконання вищевказаних робіт кожній земельній ділянці буде присвоєно індивідуальних кадастровий номер і тільки тоді почненться 2 ЕТАП – приватизації земельних ділянок (про процес та вартість 2-го етапу буде повідомлено додатково).
Наразі договір про розроблення та виготовлення технічної документації підписано з землевпорядною організацією і погоджено зборами уповноважених.
Якщо буде проплата 70% від кількості членів кварталу, то цей квартал буде йти в роботу.
Грошові кошти 15000,00 грн. перераховувати на офіційний рахунок кооперативу, як цільовий внесок. Швидкість подальшої приватизаціі залежить від кожного з нас.

19.02.2021  ДОГОВIР ОРЕНДИ ПIДПИСАНИЙ !!!
Шановні члени ОК «СДК «Орхідея-3»На підставі рішення Київської міської ради від 27.02.2020 р. Київським міським головою Кличко В.В. та головою “ОК “СДК “Орхідея-3” Тукало М.В.   підписано Договір оренди земельних ділянок строком на 10 років.
“ОК “СДК “Орхідея-3” виступив замовником технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок кооперативу з метою їх подальшої приватизації членами кооперативу.Просимо усіх членів кооперативу до 25 березня 2021 р. з’явитися в правління для узгодження запропонованих меж поділу земельних ділянок.
При собі просимо мати усі книжки, документ, що посвідчує особу, та картку платника податків для долучення копій вказаних документів до матеріалів документації із землеустрою. Також просимо надати правовстановлюючі документи на нерухоме майно, розташоване на земельних ділянках, з метою його коректного відображення в матеріалах документації із землеустрою.
Уточнення і пропозиції до меж поділу та документи приймаються до 25 березня 2021 р. У разі неявки, після цієї дати межі земельних ділянок вважатимуться погодженими і будуть встановлені за рішенням правління кооперативу та документацію буде передано на погодження до Департаменту земельних ресурсів.

З повагою Тукало М.В. та правління.

Шановні члени кооперативу, застерігаємо, для подальшого виготовлення технічної документації, приватизації земельних ділянок та нерухомого майна будуть використовуватись документи, довідки, акти тощо, ЛИШЕ ЗА ПІДПИСОМ ДІЮЧОГО ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ТУКАЛО М.В.
Будь які документи, в тому числі довідки про членство, за підписом попередніх керівників Корочко П.П., Юрченко Р. М., будуть визнаватися недійсними, та по кожному факту будуть порушуватися кримінальні справи.

Лист-відповідь від голови земельної комісії КМР Міщенко О.Г., в якому він надає роз’яснення, чому було зняте наше питання відводу землі «СДК ОРХІДЕЯ-3»

Шановні сусіди! До вашої уваги офіційний лист-відповідь від голови земельної комісії КМР Міщенко О.Г., в якому він надає роз’яснення, чому було зняте наше питання відводу ...
«Подробнее»

Судова справа у Верховному Суді України. Розгляд касаційної скарги від ОРХІДЕЯ-3 від 12.02.20 (друге засідання)

Судова справа у Верховному Суді України. Розгляд касаційної скарги від ОРХІДЕЯ-3 від 12.02.2020 12.02.2020р у Верховному Суді України відбувся розгляд нашої касаційноі скарги, на захист ...
«Подробнее»

Зустріч із Міщенко О.Г. з приводу зняття із порядку денного сесії питання відведення “СДК ОРХІДЕЯ-3”

11.02.2020 відбулась зустріч представників "СДК ОРХІДЕЯ-3" із Міщенко О.Г., з приводу зняття із порядку денного сесії Київради 13.02.2020 питання щодо відведення "СДК ОРХІДЕЯ-3" земельних ділянок ...
«Подробнее»

ЯК ГРОМАДА НАМАГАЛАСЬ В КМДА ЗНАЙТИ “ВИНУВАТЦЯ” ЗНЯТТЯ А-8002 З ПОРЯДКУ ДЕННОГО

Шановні члени Кооперативу, сусіди! Велика подяка всім активним членам Кооперативу, які були сьогодні присутні у Київраді, але просимо і решту приєднуватися до активних дій. Сьогодні ...
«Подробнее»

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

23.08.2019 Тукало М.В. відновлений в державному реєстрі як голова кооперативу “СДК Орхідея-3” Банківський рахунок розблоковано.

Членські внески можна оплачувати, розрахунковий рахунок не змінився.

Вітаємо всіх !

11.10.18 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Хрещатик, 36) відбулись довгоочікувані Загальні збори членів Обслуговуючого кооперативу «СДК ОРХІДЕЯ-3».

ДОКЛАДНІШЕ

11.10.18 о 18:00 відбудуться Загальні Збори ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3» за адресою м. Київ, вул. Хрещатик 36 в приміщенні Київської міської державної адміністрації (Київрада) в Колонній залі. Ні в Готелі Братислава, ні в жодному іншому місті не можуть бути проведені загальні збори Кооперативу, тільки в Київраді / КМДА. Не піддавайтесь на провокації та фейкові оголошення та СМС!

ЗВЕРНЕННЯ

до членів Обслуговуючого кооперативу  «СДК «ОРХІДЕЯ-3» !

 

Шановні землекористувачі!!!

Як вам уже напевно відомо, строк повноважень голови правління Кооперативу Юрченко Раїси Михайлівни та інших членів правління закінчився 22 квітня 2018 року.

Члени Кооперативу, яким не байдужа його подальша доля, влітку цього року створили ініціативну групу. Основна задача ініціативної групи: завершити процес приватизації земельних ділянок членами Кооперативу з метою їх розмежування та виділення на праві приватної власності.

ДОКЛАДНІШЕ

Шановні землекористувачі!

Озвучуємо головну мету Ініціативної групи – приватизація земельних ділянок.

На сьогодні перешкодою до землевідведення і приватизації є відмова Юрченко Р. М. виконувати рішення Земельної комісії Київради – провести інвентаризацію та розподіл земельних ділянок кожному землекористувачу. Земля без ідентифікації землекористувачів закладає підвалини сваволі та корупції.

Земельна комісія Київради не може сприяти рейдерству та беззаконню і саме тому не виділяє землю без попередньої інвентаризації та розмежування.

Пропонуємо вам на цій сторінці познайомитися з деякими представниками ініціативної групи.

Ми закликаємо всіх до активної участі у житті нашого кооперативу, приєднатись до Ініціативної групи,  прийняти участь у Загальних Зборах кооперативу 11.10.18, обрати дієве правління з порядних людей, наших сусідів, знайомих вам землекористувачів! 

Звернення Тукало Михайла Васильовича

Член Ревізійної комісії ОК “СДК “ОРХІДЕЯ-3”

Звернення Мотрич Марії Іванівни

Звернення Ємельянової Ніни Кирилівни

Звернення Возного Василя Васильовича

Звернення Гаркуши Костянтина  Леонідовича

Немає таких позитивних прикладів, щоб голова кооперативу сам себе переобирав, не звітував (немає звіту ревізійної комісії), і це чимось добрим закінчилось би для рядових членів кооперативу.

Такий обіг подій веде до часових та фінансових збитків. Не витрат, а саме збитків. Взагалі якщо нам щось пояснюють керманичи, а ми не можемо зрозуміти про що це-то це мова іде про наші гроші.

Таки основні вимоги, як Загальні збори та фінансовий звіт повинні виконуватись головою кооперативу бездоганно!

Костянтин Гаркуша

Склад Ініціативної групи:

 • Іванов С.Г.
 • Тукало М.В.
 • Лазоренко І.В.
 • Савченко М.С.
 • Ємельянова Н.К.
 • Кресс О.В.
 • Тукало М.В.
 • Возний В.В.
 • Мотрич М.І.
 • Островський В.Й.
 • Кравченко С.Й.
 • Шевченко Л.І.
 • Шевченко І.М.
 • Гаркуша К.Л.
 • Сухін І.А.
 • Пташник О.С.

та інші…

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до ініціативної групи!

У разі виникнення запитань, прохання звертатись за тел. +38 068 445-36-90 Координатор Іванов Сергій Геннадійович

sdk.orhideya.3@gmail.com

11.10.18 о 18:00 відбудуться Загальні Збори ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3» за адресою м. Київ, вул. Хрещатик 36 в приміщенні Київської міської державної адміністрації (Київрада) в Колонній залі. Ні в Готелі Братислава ні в жодному іншому місті не можуть бути проведені загальні збори Кооперативу, тільки в Київраді / КМДА. Не піддавайтесь на провокації та фейкові оголошення та СМС!

Информационное сообщение. Нажмите редактирование чтобы изменить этот текст.

Рішення КМР від 27.02.2020 № 228-8398

Звертайтесь за телефоном до координатора:

+38 068 445-36-90 Іванов Сергій Геннадійович