21.03.2019
  • 21:53 ЛЕГІТИМНИЙ КЕРІВНИК КООПЕРАТИВУ
  • 21:59 Юрченко купила рішення мінюсту
  • 22:06 ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЮРЧЕНКО
  • 21:53 Новини від уповноважених осіб кооперативу
  • 21:23 Проходить інвентаризація, деякі факти

Під час проведення переобліку та інвентаризації ділянок, при безпосередньому спілкуванні з землекористувачами, відкрилися численні факти порушень та зловживань попереднього керівника Кооперативу і його «самообраного правління».

За розповідями землекористувачів виявилося, що Раїса Михайлівна збирала чималі кошти! У хід йшли звичайні інструменти нашої колишньої голови – шантаж, погрози, безпідставні обіцянки та інші маніпуляції.

Під час своєї каденції 2013-2018 р. , Юрченко Р. М. успішно торгувала «членськими посвідченнями», збирала гроші на геодезію (хоча ці роботи по факту були проведені ще в 2007 році), люди платили членські та цільові внески.

В результаті, з 2013 року було зібрано понад 3 000 000 грн.

На додачу з’ясувалося, що після закінчення повноважень як керівника Кооперативу, Юрченко Р. М. зі спільниками і по цей день намагаються незаконно збирати членські внески та інші грошові кошти у деяких членів Кооперативу.

Тепер людей цікавить питання – «Де наші гроші?!». Інформуємо Вас, що Юрченко та її спільники разом з бухгалтером Сервірог О. Б. всі наші кошти зняли з рахунків Кооперативу одразу після проведення Загальних Зборів (у жовтні 2018), тобто вкрала.

А на що, власне, можна було очікувати ?! Юрченко жодного разу за 5 років не відзвітувала перед суспільством за свою діяльність і особливо за її фінансову складову.

А може ці кошти витрачені на розвиток кооперативу? Асфальтування, освітлення вулиць і т д.?
Новим керівництвом було направлено вимогу передати всі документи, печатку та фінансову документацію Кооперативу. Але, нажаль, Юрченко Р. М. відмовила в передачі документації та фінансових справ.

Ці особи досі створюють штучні перешкоди в діяльності нашого Кооперативу. В листопаді, відразу після загальних зборів, була спроба зареєструвати Сервірог О. Б. головою кооперативу, як зазвичай, за допомогою підроблених документів. Потім пішли в хід скарги і заяви в органи державної влади.   Тепер вони намагаються саботувати процес інвентаризації.

Чому проведення прозорої інвентаризації в кооперативі так сильно дратує Юрченко і її команду? Тому що списки подані в земельну комісію КМДА з прив’язкою до кадастрових номерів повністю знищують можливість маніпуляції ділянками !

Саме тому за 5 років вони не виконали те, що нове керівництво Кооперативу зобов’язався зробити всього за 2 місяці.
Саме тому під час свого правління замість того щоб виконати вимогу комісії КМДА з питань містобудування, архітектури та землекористування надати результати інвентаризації, Юрченко Р. М. судилася з КМДА, дискредитуючи наш Кооператив !

На щастя, все це в минулому. Ми з Вами знайшли в собі сили і змінили ситуацію.
Спроби старої команди слабшають, тому що вони чудово розуміють, що повернутися до влади без підтримки громади не вдасться, а й без того нечисленна група підтримки  тане на очах
Нове керівництво і правління Кооперативу знайшли розуміння з Київською міською Радою та виконують всі рішення постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування!
Ми бачимо підтримку, розуміння і бажання співпрацювати.
Хочеться висловити вдячність усім нашим сусідам, і людям, які всіляко допомагали і продовжують допомагати, всім тим, хто повірив в те, що ми можемо спільно створити цивілізовану громаду на нашій землі.
Ваша довіра і підтримка є неоціненним стимулом в нашій роботі !
Дякуємо !

З повагою, правління ОК “СДК Орхідея-3”.

Инициативная группа СДК «Орхидея-3»

СУПУТНІ СТАТТІ
Залиште коментар

Звертайтесь за телефоном до координатора:

+38 068 445-36-90 Іванов Сергій Геннадійович