24.04.2019
  • 21:53 ЛЕГІТИМНИЙ КЕРІВНИК КООПЕРАТИВУ з 04.02.2019
  • 21:59 Юрченко “купила” рішення мінюсту
  • 23:16 Юрченко &Ко намагались провести «загальні збори», але не для всіх…
  • 23:24 Загальні збори, які скликає Юрченко Р.М. 20.04.2019 року – СКАСОВАНО!
  • 00:28 Загальні збори, які скликає Юрченко Р.М. 20.04.2019 року – СКАСОВАНО!
  • 21:11 Висловлюємо окрему подяку депутату Київради Меліховій Тетяні Іванівні
  • 20:43 ПЕРШИЙ КРОК ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Шановні землекористувачі!

В нашому кооперативі СДК Орхідея-3 зараз відбуваються дуже «цікаві» події.

Той факт, що нас, землекористувачів, просто дурять, не даючи нам можливості приймати участь в Загальних Зборах по причині не бажання керівництва ані прозоро здійснювати діяльність кооперативу, ані зробити прозорим процес землевідведення! По факту, Загальні Збори членів кооперативу не скликали протягом останніх 4 років взагалі! Натомість, без нашого відома, невідомими нам «представниками» Юрченко Р.М., її було «переобрано» на новий 5-ти річний термін головування Кооперативом. Згідно статті 15 Закону про кооперацію, вищим органом управління кооперативу є Загальні збори.

Члени ревізійної комісії протягом 5 років вимагали від Юрченко відзвітуватись перед громадою за витрачені наші гроші, про реальний стан справ кооперативу, але нажаль не були допущені головою кооперативу до документів цієї «секретної» кухні. З‘ясовується, що всі, хто намагається цікавитись справами кооперативу – вона називає такими що створюють перепони та заважають їй працювати!

Всі дії та рішення в господарському житті кооперативу відбуваються без участі громади. Юрченко зумисно не проводила збори, і відповідно, вона саме цим позбавила права членів кооперативу від вирішення важливих питань його діяльності, а це шановні сусіди і є грубе порушення Закону про кооперацію. Вона на свій розсуд всупереч закону призначала «своїх» членів правління, ревізійної комісії, спостережної ради кооперативу без нашого відома та нашої згоди!

Невже бездіяльність та халатність, яка відбувається в кооперативі, не очевидна?

Юрченко говорила, що землю отримують тільки ті, що в Орхідеї, а інші будуть орендувати в неї землю… а на збори, які може будуть колись проведені, будуть допущені тільки члени кооперативу з членськими книжками «нового зразка». А що робити тоді людям, які знаходяться на цій землі багато років, але не мають членської книжки «нового зразка», як їм приймати участь на зборах і мати там право голосу? Вихід один – прийти на Загальні збори і прийняти участь у Зборах! Наша ініціативна група відстоює інтереси не тільки членів кооперативу, а і усіх, кому «самозване» правління Юрченко відмовляло в допомозі.

Знаєте в чому реальна причина інертності нашого «правління»? Чому дерева та кущі, які поросли в тому місці, де мають бути оголошення кооперативу – це вкотре пояснює зневагу до нас і це бажання закрити нам очі на реальні справи на нашій землі!

Чому і землекористувачі і Київрада вимагає від Юрченко провести розподіл земельних ділянок між землекористувачами, а вона каже що після відведення землі в оренду, вона «зробить розподіл сама»! Бо це і є свавілля і шахрайство з боку Юрченко!

Звертаємо Вашу увагу на те, що ще у 2013 році коли переобирали Корочко П.П. на Юрченко Р.М. ми сподівалися на позитивні зміни і на здійснення нашої мети – приватизація наших земельних ділянок. Така можливість була у Юрченко протягом 5 років, але нажаль, ми тільки втратили цей час. Юрченко одразу почала свою діяльність з «перепродажу» ділянок, продовжила роботу над «просуванням» скандального проекту землевідведення ділянки в оренду А-8002, який розробляв ще в 2004 році Корочко П.П., в якому не передбачалось відведення ділянок фактичним землекористувачам, а тільки цілими кварталами, в яких не було а ні меж реальних земельних ділянок, ані зазначено відомостей про реальних землекористувачів!

Знаєте чому вже багато років Київрада не відводить нам землю? Причиною цього є не бажання як Корочко П.П. так і Юрченко Р.М. зробити прозору інвентаризацію всіх ділянок і подати списків людей, які знаходяться на землі, зробити розподіл ділянок! На засіданнях Земельної комісії Київради Юрченко відмовлялась виконувати рішення Земельної комісії, відмовлялась від інвентаризації та розподілу ділянок людям, і постійно судилась із Київрадою, звівши нанівець подальшу її співпрацю як із громадою так і з органами влади! А ми просто хочемо, щоб земля належала кожному, хто знаходиться і господарює на ній, не залежно від «кольору ксіви», яку видавали раніше.

Мета Юрченко – отримати землю без нас, одноосібно керувати, з подальшим «обілечуванням» всіх землекористувачів.

І саме головне – згідно ст 81 земельного кодексу України кожен громадянин нашої держави має право на землю. Пам‘ятайте це, бо «дехто» хоче це право забрати у Вас.

Ініціативна група – це прості люди з кооперативу, які як і інші сусіди-землекористувачі, мають загальну і цілеспрямовану мету – це відведення земельних ділянок для кожного конкретного землекористувача, з подальшою приватизацією!

Дякуємо за розуміння!

23.09.2018

Инициативная группа СДК «Орхидея-3»

СУПУТНІ СТАТТІ
Залиште коментар

НЕДАВНІ ЗАПИСИ

20.04.2019 була зроблена чергова спроба Юрченко &Ко провести «загальні збори», але як з’ясувалося – не для всіх…

 

Ці збори намагались провести в ПК «Дарниця», але саме в останній день 19.04.19 було змінено зал ПК «Дарниця» на Палаці Культури і Техніки “Дніпро” (вул. Бориспільська, 10), що порушує вимоги статуту та і СМС були розіслані чомусь не всім.

Спочатку адміністрація ДК «Дніпро» чомусь заперечувала проведення будь-яких заходів пов’язаних з СДК Орхідея-3, потім з’ясувалось, що зал був взагалі наданий благодійному фонду.

Завданням «псевдо-зборів» було затвердження «нових» членів кооперативу на захоплених та перепроданих ділянках, тому «збори» потрібно було проводити терміново, і як ви зрозуміли, їм не потрібно була для цього ваша думка!

Головним питанням на цих «зборах» було – зміна голови кооперативу, оскільки Юрченко вже навіть її «оточення» не довіряє. Хочемо зазначити, що всі ці важливі питання намагались підняти без врахування інтересів більшості. В реєстраційних листах було записано аж 52 особи, а в залі ще менше людей (відеоматеріали додаємо)! На ці збори вони не пропускали за членськими книжками, а на вході в залу стояли хлопці, які пропускали тільки «своїх», тому і напевно і кворуму не було, адже на зборах були присутні тільки 52 члени кооперативу… (відеоматеріали додаємо )

 

Законним правлінням, на чолі з Тукало М.В. було прийнято рішення прийти в ПКТ «Дніпро», та попередити членів кооперативу та всіх землекористувачів про те, що такі збори було ініційовано Юрченко &Ко та рейдерами, які протягом 5 років незаконно утримували Юрченко при владі, і дані збори проводяться із порушеннями статуту та чинного законодавства. Прийшли члени правління, уповноважені, та інші члени кооперативу з однією метою – не допустити фальсифікацій. Було викликано поліцію, адміністрації ДК Дніпро було вручено листа, про те, що дані збори не законні і носять характер рейдерського захоплення юридичної особи, суперечать інтересам членів кооперативу СДК «ОРХІДЕЯ-3» та інших фактичних землекористувачів.

 

Наша група зафіксувала на відео, хто саме реєструвався, хто організовував ці збори, як не пропускали до зали інших членів кооперативу.

 

Збори тривали не більше півгодини. Наприкінці зібрання, між Тукало М.В. і представниками колишнього правління, в присутності людей, було досягнуто попередньої домовленості про проведення найближчим часом Загальних Зборів СДК «ОРХІДЕЯ-3», на яких буде запрошено всіх членів кооперативу, незалежно від кольору членської книжки і на яких буде враховано інтереси та голос кожного!

 

 

Дякуємо всім, небайдужим сусідам, хто не шкодуючи своїх сил і часу продовжує боротьбу за справедливість у нашому кооперативі!

 

З повагою,

Тукало М.В. і правління.

Кількість людей у залі

Компроміс щодо зборів?

Шановні сусіди, землекористувачі!

 

Де-хто з Вас сьогодні 19.04.19 отримали СМС такого змісту:

УВАГА!!! Загальні збори членів ОК СДК «ОРХІДЕЯ-3» відбудуться 20.04.2019 о 11 годині в приміщенні Палацу культури ДНІПРО (м.Київ,вул.БОРИСПІЛЬСЬКА,10) Маршрут ст. М . Червоний хутір, автобус 51.(місце проведення змінено в зв’язку з відмовою) Тел.бух.0989755555

 

За даною адресою знаходиться Дільнича виборча дільниця № 800192, і тому, адміністрація “ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ І ТЕХНІКИ “ДНІПРО”, надала пояснення, що будь-яких заходи 20.04.19 р, окрім пов’язаних з діяльністю виборчої дільниці – не проводить а інформацію про проведення зборів ОРХІДЕЯ-3 – спростовує!

 

 

Це вже четверта спроба провести “псевдо-збори”, причому адміністрація обох залів і на Заслонова 18 і на Бориспільській 10, повідомляють про неможливість проведення жодних заходів  та оренди залів 20.04.19 в зв’язку з проведенням виборів президента України 2019.

 

Спростування проведення зборів в ДК Дарниця (детальніше)

 

Виходячи з вище наведеного просимо Вас не піддаватися на провокації від Юрченко Р.М. та екс-правління і не відвідувати “псевдозбори”.

 

Аферистами робиться остання спроба Вашими руками “узаконити накрадені ділянки” і поміняти правління та керівника кооперативу без урахування інтересів та рішення більшості, що в край загострить ситуацію в кооперативі!

 

Найближчим часом будуть ініційовані та проведені відкриті та чесні Загальні Збори, на яких будуть враховуватися голоси всіх землекористувачів, незалежно від “кольору членських книжок”!

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №800191

https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=80&pf5242=800191&prejim=3

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №800192

https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=80&pf5242=800192&prejim=3

 

УВАГА! Шановні члени ОК «СДК – ОРХІДЕЯ-3»!

Загальні збори, які скликає Юрченко Р.М. 20.04.2019 року – СКАСОВАНО!

 

Однією  з причин скасування “псевдо-зборів” в приміщенні Палацу Культури «Дарниця» (вул. Заслонова, буд. 18) є те, що там розташовані виборчі дільниці №800186 та №800187.

Також окремо зазначаємо, що згідно положень статуту, про дату та місце проведення Зборів необхідно повідомити за 10 днів, а отже, зміна приміщення вже не можлива. Тому, про дату, місце та час проведення легітимних позачергових загальних зборів, Вас буде повідомлено пізніше та завчасно!

 

З повагою,

Тукало М.В. та Правління ОК «СДК «Орхідея-3».

18.04.2019

Шановні члени САДОВО-ДАЧНОГО КООПЕРАТИВУ «ОРХІДЕЯ-3»!

 Інформуємо Вас про те, що 9 квітня 2019 року  проект рішення «Про передачу обслуговуючому кооперативу «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3» земельних ділянок в мкр. Осокорки Дарницького району м. Києва для  ведення колективного садівництва» (кадастрова справа А-8002) був розглянутий та за пропозицією депутатської фракції Всеукраїнське об‘єднання «Батьківщина» у Київській міській раді підтриманий на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Меліхова Тетяна Іванівна

 

Висловлюємо окрему подяку депутату  Київської міської ради, секретарю фракції «Всеукраїнське об‘єднання «Батьківщина», Меліховій Тетяні Іванівні, яка виступила на підтримку проекту рішення «Про передачу обслуговуючому кооперативу «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3» земельних ділянок в мкр. Осокорки Дарницької району м. Києва для  ведення колективного садівництва» ( кадастрова справа А-8002) та за письмовим зверненням якої згаданий проект рішення був включений на розгляд постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

У подальшому проект рішення «Про передачу обслуговуючому кооперативу «Садово-дачний кооператив «Орхідея-3» земельних ділянок в мкр. Осокорки Дарницької району м. Києва для  ведення колективного садівництва» ( кадастрова справа А-8002) буде розглянутий на пленарному засіданні сесії Київської міської ради, про що Вас буде повідомлено додатково. Просимо Вас прийти до Київської міської ради коли буде розглядатися наш проект рішення.

(більше…)

Шановна громада, вітаємо!

 

Сьогодні 09.04.2019 р. о 11.00 відбулось засідання постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, на якому  розглядалась кадастрова справа А-8002 ОК «Садово-дачний кооператив «Орхідея-3». 

(більше…)

04.04.2019 Розглядалась скарга Тукало М. В. на корупційні дії реєстратора з м. Полтави який безпідставно вніс зміни до Державного реєстру на замовлення колишнього голови кооперативу.

Loading...

Звертайтесь за телефоном до координатора:

+38 068 445-36-90 Іванов Сергій Геннадійович