21.02.2019
  • 21:53 ЛЕГІТИМНИЙ КЕРІВНИК КООПЕРАТИВУ
  • 21:59 Юрченко купила рішення мінюсту
  • 17:47 Банківський рахунок розблоковано
  • 22:06 ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЮРЧЕНКО
  • 21:53 Новини від уповноважених осіб кооперативу
  • 21:23 Проходить інвентаризація, деякі факти

Шановні землекористувачі!

В нашому кооперативі СДК Орхідея-3 зараз відбуваються дуже «цікаві» події.

Той факт, що нас, землекористувачів, просто дурять, не даючи нам можливості приймати участь в Загальних Зборах по причині не бажання керівництва ані прозоро здійснювати діяльність кооперативу, ані зробити прозорим процес землевідведення! По факту, Загальні Збори членів кооперативу не скликали протягом останніх 4 років взагалі! Натомість, без нашого відома, невідомими нам «представниками» Юрченко Р.М., її було «переобрано» на новий 5-ти річний термін головування Кооперативом. Згідно статті 15 Закону про кооперацію, вищим органом управління кооперативу є Загальні збори.

Члени ревізійної комісії протягом 5 років вимагали від Юрченко відзвітуватись перед громадою за витрачені наші гроші, про реальний стан справ кооперативу, але нажаль не були допущені головою кооперативу до документів цієї «секретної» кухні. З‘ясовується, що всі, хто намагається цікавитись справами кооперативу – вона називає такими що створюють перепони та заважають їй працювати!

Всі дії та рішення в господарському житті кооперативу відбуваються без участі громади. Юрченко зумисно не проводила збори, і відповідно, вона саме цим позбавила права членів кооперативу від вирішення важливих питань його діяльності, а це шановні сусіди і є грубе порушення Закону про кооперацію. Вона на свій розсуд всупереч закону призначала «своїх» членів правління, ревізійної комісії, спостережної ради кооперативу без нашого відома та нашої згоди!

Невже бездіяльність та халатність, яка відбувається в кооперативі, не очевидна?

Юрченко говорила, що землю отримують тільки ті, що в Орхідеї, а інші будуть орендувати в неї землю… а на збори, які може будуть колись проведені, будуть допущені тільки члени кооперативу з членськими книжками «нового зразка». А що робити тоді людям, які знаходяться на цій землі багато років, але не мають членської книжки «нового зразка», як їм приймати участь на зборах і мати там право голосу? Вихід один – прийти на Загальні збори і прийняти участь у Зборах! Наша ініціативна група відстоює інтереси не тільки членів кооперативу, а і усіх, кому «самозване» правління Юрченко відмовляло в допомозі.

Знаєте в чому реальна причина інертності нашого «правління»? Чому дерева та кущі, які поросли в тому місці, де мають бути оголошення кооперативу – це вкотре пояснює зневагу до нас і це бажання закрити нам очі на реальні справи на нашій землі!

Чому і землекористувачі і Київрада вимагає від Юрченко провести розподіл земельних ділянок між землекористувачами, а вона каже що після відведення землі в оренду, вона «зробить розподіл сама»! Бо це і є свавілля і шахрайство з боку Юрченко!

Звертаємо Вашу увагу на те, що ще у 2013 році коли переобирали Корочко П.П. на Юрченко Р.М. ми сподівалися на позитивні зміни і на здійснення нашої мети – приватизація наших земельних ділянок. Така можливість була у Юрченко протягом 5 років, але нажаль, ми тільки втратили цей час. Юрченко одразу почала свою діяльність з «перепродажу» ділянок, продовжила роботу над «просуванням» скандального проекту землевідведення ділянки в оренду А-8002, який розробляв ще в 2004 році Корочко П.П., в якому не передбачалось відведення ділянок фактичним землекористувачам, а тільки цілими кварталами, в яких не було а ні меж реальних земельних ділянок, ані зазначено відомостей про реальних землекористувачів!

Знаєте чому вже багато років Київрада не відводить нам землю? Причиною цього є не бажання як Корочко П.П. так і Юрченко Р.М. зробити прозору інвентаризацію всіх ділянок і подати списків людей, які знаходяться на землі, зробити розподіл ділянок! На засіданнях Земельної комісії Київради Юрченко відмовлялась виконувати рішення Земельної комісії, відмовлялась від інвентаризації та розподілу ділянок людям, і постійно судилась із Київрадою, звівши нанівець подальшу її співпрацю як із громадою так і з органами влади! А ми просто хочемо, щоб земля належала кожному, хто знаходиться і господарює на ній, не залежно від «кольору ксіви», яку видавали раніше.

Мета Юрченко – отримати землю без нас, одноосібно керувати, з подальшим «обілечуванням» всіх землекористувачів.

І саме головне – згідно ст 81 земельного кодексу України кожен громадянин нашої держави має право на землю. Пам‘ятайте це, бо «дехто» хоче це право забрати у Вас.

Ініціативна група – це прості люди з кооперативу, які як і інші сусіди-землекористувачі, мають загальну і цілеспрямовану мету – це відведення земельних ділянок для кожного конкретного землекористувача, з подальшою приватизацією!

Дякуємо за розуміння!

23.09.2018

Инициативная группа СДК «Орхидея-3»

СУПУТНІ СТАТТІ
Залиште коментар

Звертайтесь за телефоном до координатора:

+38 068 445-36-90 Іванов Сергій Геннадійович