21.08.2019
 • 21:53 ЛЕГІТИМНИЙ КЕРІВНИК КООПЕРАТИВУ з 04.02.2019
 • 21:59 Юрченко “купила” рішення мінюсту
 • 22:41
 • 10:43 ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ 26.05.19 – ЗІРВАНО!
 • 16:03 3E9767E1-619B-44EB-85B7-1A7CDCF1873D
 • 16:06 ПОЗАЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЧЛЕНІВ ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3»
 • 23:16 Юрченко &Ко намагались провести «загальні збори», але не для всіх…

Вручення вимоги про проведення загальних зборів СДК "Орхідея-3"

 

Голові ОК «СДК ОРХІДЕЯ-3»

Юрченко Раїсі Михайлівні

02140, м. Київ, Дарницький район,

вул. Бориса Гмирі, буд. 3, кв. 159

від Ініциативної групи

ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3»

08.09.2018 р.

 

 

 

ВИМОГА

 

21 квітня 2013 року рішенням Загальних зборів членів ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕРАТИВУ «СДК ОРХІДЕЯ-3» (далі – «Кооператив») на посаду голови Кооперативу було призначено Юрченко Раїсу Михайлівну.

Згідно із п. 7.2. Статуту Кооперативу в редакції від 09.12.2016 р., (далі – Статут), голова та правління Кооперативу обираються Загальними зборами членів Кооперативу (далі – Загальні збори) на строк не більше ніж 5 (п’ять) років. Звертаємо увагу на той факт, що строк повноважень голови Кооперативу Юрченко Раїси Михайлівни та інших членів правління сплив 22 квітня 2018 року.

Відповідно до п. 6.3. Статуту, чергові Загальні збори скликаються на вимогу правління або голови Кооперативу не рідше одного разу на рік. Звертаємо увагу на той факт, що Вами, Раїсо Михайлівно, як головою Кооперативу, за весь час головування Загальні збори не скликались жодного разу, а склад уповноважених осіб не було обрано Загальними зборами Кооперативу.

Згідно із п. 6.5. Статуту, позачергові Загальні збори скликаються на вимогу не менше третини членів Кооперативу або ради правління / ревізійної комісії Кооперативу.

Відповідно до вимог Статуту, з метою обрання нового складу правління Кооперативу необхідно було скликати Загальні збори ще у лютому 2018 р., але через невідомі для членів Кооперативу причини – Загальні збори не скликалися і не відбулись, і тому станом на 08.09.2018 р. Юрченко Р.М. фактично незаконно займаєте посаду голови правління Кооперативу, не маючі на це достатніх повноважень. Беручі до уваги вказані обставини, членам Кооперативу вкрай необхідно обрати нове керівництво Кооперативу у максимально короткий строк.

З огляду на вищевказане, з метою припинення порушення норм чинного Статуту, впорядкування діяльності Кооперативу та приведення його роботи у відповідність до чинного законодавства України, просимо Вас, Раїсо Михайлівно:

 1. У найкоротший строк, але не більше, ніж за 20 днів з дати отримання цієї вимоги – скликати Загальні збори з метою обрання нового керівництва Кооперативу, членів правління, уповноважених осіб, спостережної ради та ревізійної комісії Кооперативу, у порядку, передбаченому п. 6.3. Статуту.
 2. Звертаємо Вашу увагу, що згідно з п. 6.5. Статуту, Загальні збори скликаються на вимогу, вказаних в ньому осіб або органів управління, тобто Ви, як голова правління Кооперативу, після отримання цієї вимоги фактично зобов’язані скликати та провести Загальні збори у відповідності до норм Статуту та чинного законодавства України.
 3. У разі Вашої згоди скликати Загальні збори відповідно до цієї вимоги, повідомити осіб, вказаних у цій вимозі, шляхом направлення їм для попереднього узгодження проекту письмового оголошення про порядок денний, дату, час та місце проведення Загальних зборів, за адресою: 02059 м. Київ, вул. Драгоманова 6А, кв. 47.
 4. У разі Вашої згоди скликати Загальні збори відповідно до цієї вимоги, повідомити осіб, вказаних у цій вимозі, шляхом направлення їм перелік (список) чинних членів ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3», (належним чином оформлений та завірений) за адресою: 02059 м. Київ, вул. Драгоманова 6А, кв. 47.
 5. У разі Вашої згоди скликати Загальні збори відповідно до цієї вимоги опублікувати попередньо узгоджене оголошення у порядку, передбаченому п. 6.3. Статуту, та довести інформацію про Загальні збори до відома членів Кооперативу у будь-який інший прийнятний спосіб, а також надати перелік друкованих видань встановлених Правлінням.
 6. У разі Вашої відмови скликати Загальні збори відповідно до цієї вимоги, повідомити у письмовій формі членів Кооперативу загалом, а також тих осіб, які вказані у цій вимозі, про обґрунтовані причини Вашої відмови скликати Загальні збори відповідно до п. 6.5. Статуту.

Адреса для відповіді та кореспонденції: 02059 м. Київ, вул. Драгоманова 6А, кв. 47.

 

Підписи членів Ініціативної групи:

 1. Іванов С.Г.
 2. Лазоренко І.В.
 3. Савченко М.С.
 4. Ємельянова Н.К.
 5. Кресс О.В.
 6. Тукало М.В.
 7. Возний В.В.
 8. Мотрич М.І.
 9. Островський В.Й.
 10. Кравченко С.Й.
 11. Шевченко Л.І.
 12. Шевченко І.М.
 13. Гаркуша К.Л.
 14. Сухін І.А.
 15. Пташник О.С.

Инициативная группа СДК «Орхидея-3»

СУПУТНІ СТАТТІ
Залиште коментар

НЕДАВНІ ЗАПИСИ

О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

Шановні члени ОК «СДК «Орхідея-3»!

Повідомляємо усім, що на вимогу 301 членів нашого Кооперативу відбудуться Позачергові Загальні Збори членів ОК «СДК «Орхідея-3»22 червня 2019 року о 11:00 год. В приміщенні Київської міської державної адміністрації ( Колонна зала ), за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

Порядок денний:

 1. Про обрання робочих органів Зборів ( лічильна комісія, голова Зборів, секретар Зборів ).
 2. Про затвердження рішення Правління про прийняття членів Кооперативу та припинення членства.
 3. Про управління Кооперативом.
 4. Про проведення заходів для землевідведення.
 5. Різне.

Початок реєстрації о 10:00, при собі мати паспорт.

З повагою, Тукало М.В.  та правління.

ОБ‘ЄДНАВЧІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЗАПЛАНОВАНІ НА 26.05.19 – ЗІРВАНО!

Шановна громадо!     

На вимогу 298 членів нашого кооперативу нами було проведено належну організацію, щодо скликання позачергових Загальних зборів! З дотриманням усіх норм, які прописані у Статуті нашого коореративу та в Законі України «Про кооперацію»! А також, хочемо зазначити, що про проведення об‘єднавчих зборів було домовлено з колишнім керівництвом, яке дало згоду та запевнило всіх членів кооперативу, що вони обов‘язково відбудуться і навіть розіслало смс повідомлення з цього приводу! І ось, на передодні проведення загальних зборів, а саме 24.06.2019, нам стало відомо, що нам  було відмовлено у залі КМДА, на підставі листа, який написала Юрченко Р.М.  та її підопічні, з текстом листа ви можете ознайомитись нижче.

Тобто, проведення загальних зборів, навіть зі зміною залу, стає неможливим, тому що це суперечить положенням Статуту і робить їх нелегітимними. Тому наші з вами загальні збори ЗІРВАНІ!

Тепер ви самі, на власні очі можете побачити які НАСПРАВДІ мають наміри Юрченко Р.М. та її прибічникі. Не прикладаючи ніяких зусиль на проведення ОБ‘ЄДНАВЧИХ ЗБОРІВ, вони не тільки не захотіли на них прийти, а навіть не дали змоги їх провести! Не кажучи, вже навіть про ту брехню і наклеп, який вони вперто розповсюджують по Кооперативу, нагло присвоючи собі наші досягнення та обливаючи брудом нас у своїх листах, які шлють по всім інстанціям.

Різка активізація Юрченко, шляхом розповсюдження про наш Кооператив брехливої інформації та втручання в роботу новообраного та діючого зараз правління, не лише підтверджує факт, її категоричного небажання вирішувати питання в інтересах всієї громади, але й ставить взагалі під сумнів продовження вирішення питання землевідведення, яке нарешті було здвигнене з “мертвого місця” за останні майже 30 років.

Хочеться звернутись до тих людей, які й досі вірять Юрченко Р.М., завдяки вашому впертому небажанню бачити справжню картину того, що відбувається в Кооперативі, не можете відрізнити порядних людей від підлих  або, нарешті, запитати у них, куди ділись ваші кошти – саме через вас примушені страждати сотні інших людей, які готові до змін і рухаються далі! З повною відповідальністю заявляємо, що значна більшість членів Кооперативу знає напевне хто є хто і не зупиниться поки попереднє правління не буде покарано!

Але, не зважаючи ні на що, ми обов’язково найближчим часом проведемо  легітимні ОБ’ЄДНАВЧІ Загальні Збори в залі КМДА, де ведеться відеозапис, надається охорона, під наглядом представників КМДА,  що робить наші Збори чесними і прозорими, чого так боїться колишнє правління і чого так прагнемо ми!

З повагою, Тукало М.В. і правління.

 

Лист скарга від Юрченко Р.М. в КМДА відмова у проведенні Загальних Зборів 26.05.19

Звернення Тукало М.В. щодо саботажу Загальних Зборів 26.05.19

ОГОЛОШЕННЯ

 

Шановні члени ОК «СДК «Орхідея-3»!

Повідомляємо всім, що на вимогу 298 членів нашого Кооперативу відбудуться ПОЗАЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЧЛЕНІВ ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3» 26 травня 2019 року о 18.00 год. в приміщенні КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (колонна зала), за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

 

Порядок денний:

 1. Про обрання робочих органів Зборів (лічильна комісія, голова Зборів, секретар Зборів).
 2. Про затвердження рішення Правління про прийняття членів Кооперативу та припинення членства.
 3. Про управління Кооперативом.
 4. Про проведення заходів для землевідведення.
 5. Різне

 

 

З повагою,

Тукало М.В.  та  Правління

 

https://youtu.be/vXySDlW3xMs

Запрошення Юрченко на Загальні Збори

20.04.2019 була зроблена чергова спроба Юрченко &Ко провести «загальні збори», але як з’ясувалося – не для всіх…

 

Ці збори намагались провести в ПК «Дарниця», але саме в останній день 19.04.19 було змінено зал ПК «Дарниця» на Палаці Культури і Техніки “Дніпро” (вул. Бориспільська, 10), що порушує вимоги статуту та і СМС були розіслані чомусь не всім.

Спочатку адміністрація ДК «Дніпро» чомусь заперечувала проведення будь-яких заходів пов’язаних з СДК Орхідея-3, потім з’ясувалось, що зал був взагалі наданий благодійному фонду.

Завданням «псевдо-зборів» було затвердження «нових» членів кооперативу на захоплених та перепроданих ділянках, тому «збори» потрібно було проводити терміново, і як ви зрозуміли, їм не потрібно була для цього ваша думка!

Головним питанням на цих «зборах» було – зміна голови кооперативу, оскільки Юрченко вже навіть її «оточення» не довіряє. Хочемо зазначити, що всі ці важливі питання намагались підняти без врахування інтересів більшості. В реєстраційних листах було записано аж 52 особи, а в залі ще менше людей (відеоматеріали додаємо)! На ці збори вони не пропускали за членськими книжками, а на вході в залу стояли хлопці, які пропускали тільки «своїх», тому і напевно і кворуму не було, адже на зборах були присутні тільки 52 члени кооперативу… (відеоматеріали додаємо )

 

Законним правлінням, на чолі з Тукало М.В. було прийнято рішення прийти в ПКТ «Дніпро», та попередити членів кооперативу та всіх землекористувачів про те, що такі збори було ініційовано Юрченко &Ко та рейдерами, які протягом 5 років незаконно утримували Юрченко при владі, і дані збори проводяться із порушеннями статуту та чинного законодавства. Прийшли члени правління, уповноважені, та інші члени кооперативу з однією метою – не допустити фальсифікацій. Було викликано поліцію, адміністрації ДК Дніпро було вручено листа, про те, що дані збори не законні і носять характер рейдерського захоплення юридичної особи, суперечать інтересам членів кооперативу СДК «ОРХІДЕЯ-3» та інших фактичних землекористувачів.

 

Наша група зафіксувала на відео, хто саме реєструвався, хто організовував ці збори, як не пропускали до зали інших членів кооперативу.

 

Збори тривали не більше півгодини. Наприкінці зібрання, між Тукало М.В. і представниками колишнього правління, в присутності людей, було досягнуто попередньої домовленості про проведення найближчим часом Загальних Зборів СДК «ОРХІДЕЯ-3», на яких буде запрошено всіх членів кооперативу, незалежно від кольору членської книжки і на яких буде враховано інтереси та голос кожного!

 

 

Дякуємо всім, небайдужим сусідам, хто не шкодуючи своїх сил і часу продовжує боротьбу за справедливість у нашому кооперативі!

 

З повагою,

Тукало М.В. і правління.

Кількість людей у залі

Компроміс щодо зборів?

Шановні сусіди, землекористувачі!

 

Де-хто з Вас сьогодні 19.04.19 отримали СМС такого змісту:

УВАГА!!! Загальні збори членів ОК СДК «ОРХІДЕЯ-3» відбудуться 20.04.2019 о 11 годині в приміщенні Палацу культури ДНІПРО (м.Київ,вул.БОРИСПІЛЬСЬКА,10) Маршрут ст. М . Червоний хутір, автобус 51.(місце проведення змінено в зв’язку з відмовою) Тел.бух.0989755555

 

За даною адресою знаходиться Дільнича виборча дільниця № 800192, і тому, адміністрація “ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ І ТЕХНІКИ “ДНІПРО”, надала пояснення, що будь-яких заходи 20.04.19 р, окрім пов’язаних з діяльністю виборчої дільниці – не проводить а інформацію про проведення зборів ОРХІДЕЯ-3 – спростовує!

 

 

Це вже четверта спроба провести “псевдо-збори”, причому адміністрація обох залів і на Заслонова 18 і на Бориспільській 10, повідомляють про неможливість проведення жодних заходів  та оренди залів 20.04.19 в зв’язку з проведенням виборів президента України 2019.

 

Спростування проведення зборів в ДК Дарниця (детальніше)

 

Виходячи з вище наведеного просимо Вас не піддаватися на провокації від Юрченко Р.М. та екс-правління і не відвідувати “псевдозбори”.

 

Аферистами робиться остання спроба Вашими руками “узаконити накрадені ділянки” і поміняти правління та керівника кооперативу без урахування інтересів та рішення більшості, що в край загострить ситуацію в кооперативі!

 

Найближчим часом будуть ініційовані та проведені відкриті та чесні Загальні Збори, на яких будуть враховуватися голоси всіх землекористувачів, незалежно від “кольору членських книжок”!

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №800191

https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=80&pf5242=800191&prejim=3

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №800192

https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=80&pf5242=800192&prejim=3

 

УВАГА! Шановні члени ОК «СДК – ОРХІДЕЯ-3»!

Загальні збори, які скликає Юрченко Р.М. 20.04.2019 року – СКАСОВАНО!

 

Однією  з причин скасування “псевдо-зборів” в приміщенні Палацу Культури «Дарниця» (вул. Заслонова, буд. 18) є те, що там розташовані виборчі дільниці №800186 та №800187.

Також окремо зазначаємо, що згідно положень статуту, про дату та місце проведення Зборів необхідно повідомити за 10 днів, а отже, зміна приміщення вже не можлива. Тому, про дату, місце та час проведення легітимних позачергових загальних зборів, Вас буде повідомлено пізніше та завчасно!

 

З повагою,

Тукало М.В. та Правління ОК «СДК «Орхідея-3».

18.04.2019

Loading...

Звертайтесь за телефоном до координатора:

+38 068 445-36-90 Іванов Сергій Геннадійович