21.02.2019
  • 21:53 ЛЕГІТИМНИЙ КЕРІВНИК КООПЕРАТИВУ
  • 21:59 Юрченко купила рішення мінюсту
  • 17:47 Банківський рахунок розблоковано
  • 22:06 ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЮРЧЕНКО
  • 21:53 Новини від уповноважених осіб кооперативу
  • 21:23 Проходить інвентаризація, деякі факти

Доброго дня!

15.01.2019 р. відбулося термінове розширене засідання правління за участю уповноваженних осіб в офісі “Стадне”.

Головне на порядку денному було – інформація про стан справ, а також повідомити про загрози від Юрченко і які прийнняти заходи захисту.

На протязі місяця голова обіцяв на сайті кооперативу викласти звіт.

Із важливого – подали списки членів та кадастрові квартали на розгляд Міщенко, що було додано до справии А8002 і на лютий 2019р. призначчено засідання в Київраді по цій справі.

Але дії опонентів можуть зірвати це засідання. 

На зборах зібрали підписи уповноваженних, щоб оскаржити дії комісії  Мінюсту, яка частково задовольнила скаргу Юрченко – було скасовано реєстрацію протоколу Загальних зборів, що в свою чергу, змінило  керівника кооперативу з Тукало на Юрченко. Правління подало  заяву на реєстратора, що дало змогу знову зробити керівником Тукало.

Для захисту коштів на випадок, якщо знов опоненти будуть робити спроби захвату влади,  правлінням було прийняте рішення знімати кошти кооперативу з р/рахунку з юридичним оформленням та зберігати їх готівкою.

Також правління кооперативу попередили, що можливо для захисту від Юрченко доведеться збирати термінові позачергові Загальні Збори, для цього правлінням були надані бланки документів уповноваженним на підпис членам кооперативу.

Також правління просить  спостерігати за офісом Ющенко і якщо хтось помітить його роботу –  повідомити  за телефоном 0684453690 Іванов Сергій Геннадійович. Ще буде зроблена группа в Viber для швидкої підтримки, де може знадобиться допомога для того,  щоб була підтримка більшою кількістью людей.

З повагою,

Уповноважені

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ МІНЮСТУ

Шановні землекористувачі та члени СДК «ОРХІДЕЯ-3»!

Вітаємо Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам щастя, здоров‘я, мирного неба над головою та виконання заповітних мрій!

Також бажаємо, нам усім, у 2019 р. приватизувати свої ділянки і впорядкувати територію,щоб тут жилось затишно і комфортно. Правління нашого кооперативу робить все можливе для здійснення цих мрій.

Якщо Ви помітили, вже встановлене освітлення по вул. Орхідейна, Дмитрівська. На сьогоднішній день підключено 15 вуличних ліхтарів. Найближчим часом плануємо освітлювати решту вулиць та провулків.

Екс-голова кооперативу Юрченко Р.М. ніяк не може змиритись з тим, що на Загальних Зборах в КМДА був обраний новий голова кооперативу Тукало М.В. та правління. Так у листопаді 2018 року Юрченко подала скаргу в Міністерство юстиції, щодо відповідності чинному законодавству реєстрації наших Загальних Зборів. Зрозуміло, що метою скарги є скасування реєстрації для повернення собі посади в кооперативі, хоча предмет її претензії стосується не громади, а дії реєстратора. Тому навіть і ця казуїстика не зможе вплинути на несправедливе рішення комісії.

03.01.19 та 09.01.19 відбулось засідання “Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації”, на якій розглядали скаргу Юрченко Р.М. і яка була частково задовільнена. Отже, за рішенням цієї Комісії, було “технічно” скасовано реєстраційну дію від 17.10.18 р.  в якій було змінено керівника кооперативу з Юрченко Р.М. на Тукало М.В., і зараз виключно “технічно” Юрченко Р.М. в реєстрі є керівником кооперативу. Звісно, таке рішення Комісії нами буде оскаржено у відповідному Законом порядку.

Відео засідання “Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації 09.01.2019 –  https://www.youtube.com/watch?v=KhGIBR47t74&feature=youtu.be

Немає сумніву,що людина, яка за 5 років не зробила жодного фінансового звіту, буде за будь яку ціну «відтермінувати» час, коли за все треба буде відповідати.

Але ми і далі будемо триматись, бо з ким правда – з тим і Бог.

А та невелика кількість землекористувачів СДК «ОРХІДЕЯ-3», введених в оману, що продовжують підтримувати Юрченко, та ще й фінансувати, марно втрачають час і кошти.

Всіх, хто ще не володіє ситуацією і не тямить кому вірити, закликаємо використовувати усі джерела інформації:

– наш сайт;

– земельна комісія Київради;

– департамент земельних ресурсів КМДА.

Повідомляємо, що нами до Земельної комісії Київради були подані відповідні документи та є позитивна відповідь на звернення щодо долучення та приєднання матеріалів проведеної внутрішньої інвентаризації і документів до кадастрової справи А-8002.

Отже, ми очікували вже у лютому 2019, на засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, буде розглянуто нашу кадастрову справу А-8002, згідно порядку денного, але у зв’язку із створеними чтучними перепонами з боку Юрченко Р.М., і скоріше за все, розгляд буде перенесено знову…

За два місяці роботи нового керівництва наш кооператив зробив великий політичний крок до нашої мети – можливість розгляду кадастрової справи А-8002 на Земельній комісії та на сесії Київради. За п‘ять років попереднє керівництво навіть і близько не змогло зробити це.

Тому, всім небайдужим, просимо Вас з розумінням сприймати інформацію та чекаємо і розраховуємо на Вашу підтримку!

 

Инициативная группа СДК «Орхидея-3»

СУПУТНІ СТАТТІ
Залиште коментар

Звертайтесь за телефоном до координатора:

+38 068 445-36-90 Іванов Сергій Геннадійович