21.02.2019
  • 21:53 ЛЕГІТИМНИЙ КЕРІВНИК КООПЕРАТИВУ
  • 21:59 Юрченко купила рішення мінюсту
  • 17:47 Банківський рахунок розблоковано
  • 22:06 ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЮРЧЕНКО
  • 21:53 Новини від уповноважених осіб кооперативу
  • 21:23 Проходить інвентаризація, деякі факти

                             

Шановна Громадо!

Сьогодні, 31.01.19 р. відбулась зустріч з представниками Юрченко (круглий стіл) для можливого вирішення конфліктної ситуації, яка склалася між людьми, які представляють кооператив.

Але ця зустріч перетворилась в бійку, яку влаштував їхній представник Клещуков В.В. (ревізійна комісія), вдаривши в обличчя кулаком нашого юриста.

Ми маємо справу з неадекватної поведінкою Клещукова В.В., який, за сприяння Юрченко Р.М., рейдерськім шляхом захопив ділянку за адресою пров. Перший Північно-Озерній № 7, (стара назва вулиця «Злачна»), де здійснює будівництво на земельній ділянці, користувачем якої є Макоревич М.В. який э членом СДК Орхідея-3.

Ми справді хотіли почути від них пропозиції та хотіли отримати мирні домовленості з ними для майбутньої співпраці.

Але агресія та нецивілізований підхід вирішення питань робить майбутні зустрічі не можливими.

 

Просимо Вас адекватно оцінювати ситуацію та бути готовими до можливих Загальних Зборів, на яких Ви, Громадо, зможете підтвердити повноваження нового керівництва кооперативу.

З повагою, Тукало М.В. та члени правління.

 

https://www.youtube.com/watch?v=15L2Qb-PkTU&feature=youtu.be

ПРОТИ ВСІЄЇ ГРОМАДИ !!!

Нахабна та цинічна брехня, яка породжена  Юрченко та її «командою», пронизує наш кооператив ганьбою та смутою.

Проти всієї Громади, проти нашої з Вами мети, робляться дії, які суперечать здоровому глузду.

Повідомляємо, що Юрченко Р.М. використовує Ваші кошти, які були виведені з кооперативу в жовтні 2018 р. для повернення собі влади а саме було витрачено величезні кошти для скасування реєстраційної дії щодо результатів Загальних Зборів від 11.10.2018 р. в КМДА. 

Корупційний спосіб для отримання результату не змусив довго чекати. Уявляєте собі, скільки ця особа нахапала за час свого царювання? Не дивно, що такий потужний опір проти Громади та бажання бути «головою» робить очевидним, що її інтереси стоять вище за інтереси всіх нас. Але ми, нове керівництво, Орхідея-3 обіцяли Вам, Громаді, що справедливість та прозорість – це головний та пріорітетний  фундамент взаємодії між людьми, тому, закликаємо Вас, не піддаватись фейковим та брехливим повідомленням, не сприймайти та ігнорувати ту дезінформацію, що несуть ці особи.  Не панікуйте, аналізуйте отриману інформацію та не робіть поспішних висновків. А саме головне те, що ми наразі працюємо над тим, щоб в законний спосіб виправити цю складну ситуацію. Чекаємо від Вас розуміння, підтримки та співпраці! 

З повагою,

Голова правління Тукало М.В. та правління.

 

Инициативная группа СДК «Орхидея-3»

СУПУТНІ СТАТТІ
Залиште коментар

Звертайтесь за телефоном до координатора:

+38 068 445-36-90 Іванов Сергій Геннадійович