27.09.2023
  • 21:53 ЛЕГІТИМНИЙ КЕРІВНИК КООПЕРАТИВУ з 04.02.2019
  • 21:59 Юрченко “купила” рішення мінюсту
  • 18:47 ДОГОВIР ОРЕНДИ ПIДПИСАНИЙ !!!
  • 19:15
  • 01:29
  • 01:34
  • 00:13 ПРО ПРОЕКТ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ МІЖ КООПЕРАТИВОМ ТА КИЇВСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ

Шановна Громадо!

 

12.11.18 р. на розширеному засіданні правління та уповноважених ОК «СДК» ОРХІДЕЯ-3» було прийнято рішення про початок переобліку членів ОК «СДК ОРХІДЕЯ-3» (далі-Кооператив), згідно затвердженого Зборами Уповноважених 27.10.18 р. “Порядку проведення переобліку членів Кооперативу та інвентаризації земельних ділянок”.

Ми раді Вам повідомити про результати цієї роботи станом на 05.12.18 р. а саме, за період з 12.11.18 р. по 05.12.18 р., проводиться переоблік членів Кооперативу, фіксація та обробка персональних даних в електронному реєстрі, відповідно до номерів ділянок в кадастрових кварталах, з подальшою передачею цих результатів до кадастрової справи А-8002 та на розгляд Постійної комісії Київської міської Ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Нагадаємо, що на Загальних Зборах Уповноважених була затверджена відповідна Комісія по інвентаризації, яка працює з землекористувачами, та проводить збір інформації по кожній ділянці, відповідно до номеру в кадастровому кварталі. Таким чином, відбувається ідентифікація і закріплення конкретного землекористувача до кожної земельної ділянки.

Попередні результати переобліку та інвентаризації вже передано до Постійної комісії Київської міської Ради з питань містобудування, архітектури та землекористування та приєднано до нашої кадастрової справи А-8002.

На сьогоднішній день Комісія продовжує обробляти Ваші анкети та заяви, і такі результати також будуть подані найближчім часом в Київраду.

Нагадуємо, що для здійснення внутрішнього переобліку та інвентаризації Вам необхідно звернутись до членів Комісії або Уповноваженого представника та надати всі необхідні документи, перелік яких знаходиться на сайті www.orhideya.org в розділі Інвентаризація.

Під час проведення переобліку та проведення інвентаризації земельних ділянок при безпосередньому спілкуванні із землекористувачами, виявились чисельні порушення та виявлені факти  зловживань попереднього керівника та її «самообраного правління» Кооперативу.

Так, після закінчення повноважень Юрченко Р.М. як керівника Кооперативу, вона із соратниками по сьогоднішній день протиправно продовжують активну діяльність, в тому числі і «збирають» грошові кошти та членські внески у членів Кооперативу.

Під час своєї каденції, Юрченко Р.М. «торгувала членськими посвідченнями», збирала гроші за геодезію, по 400 грн. за сотку, а по факту такі роботи вже були проведені в 2007 році, люди сплачували членські та цільові внески в період 2013-2018 р. Тепер людей цікавить питання – «Де наші гроші?!». Інформуємо Вас, що Юрченко та її соратники разом із бухгалтером Сервірог О.Б. всі наші кошти зняли з рахунків Кооперативу щойно відбулись Загальні Збори (у жовтні 2018 р.), тобто, без вибачень та реверансів, – поцупила. А на що, власне, можна було сподіватись?! Юрченко жодного разу за 5 років не відзвітувала перед громадою за всю діяльність, і особливо за «свою фінансову діяльність» (навіть на нелегітимних зборах у готелі «Братіслава»). З розповідей землекористувачів виявилось, що Раїса Михайлівна брала чималі кошти  у власну кишеню, вимагаючи їх шантажем, погрозами або даючи безпідставні обіцянки.

З 2013 року було зібрано з людей близько 3 000 000 грн.

Чи потрачені ці кошти на розвиток кооперативу? Асфальтування, освітлення вулиць і т д.? Після такого нахабного викрадання коштів Кооперативу, Юрченко Р.М. та бухгалтером Сервірог О.Б., новим керівництвом та правлінням Кооперативу було направлено вимогу передати всі документи, печатку та фінансову документацію Кооперативу, але нажаль Юрченко Р.М. відмовила у передачі документації та фінансових справ. Більше того, ці особи створюють штучні перепони та перешкоди у діяльності нашого Кооперативу зокрема саботують процес інвентаризації, пишуть скарги та заяви до органів державної влади, поліції, суду, СБУ, тощо.

Чому проведення прозорої інвентаризації в Кооперативі, яку ми багато років вимагали від неї, так сильно дратує Юрченко і її команду? Чому за 5 років вони не зробили те, що нове керівництво Кооперативу зробило і продовжує робити за 2 місяці? Яка мотивація у Юрченко і її соратників судитись з нами, простими землекористувачами?

Мотивом їхніх дій, являється втрата контролю над Кооперативом, і як в наслідок, контроль над захопленими спільно із рейдерами ваших земельних ділянок! Їм взагалі не потрібно було проведення прозорої інвентаризації, і ще більш жахливим є той факт, що на вимоги комісії Київської міської Ради з питань містобудування, архітектури та землекористування надати матеріали інвентаризації всіх земельних ділянок  Кооперативу, Юрченко Р.М. за 5 років так і не подала такі матеріали, та ще й судилась про це із Київрадою дискредитуючи наш Кооператив!

Тепер ми всі знаємо що це за люди і розуміємо їхню «справжню мету».

Нове керівництво і правління Кооперативу знайшли розуміння із Київською міською Радою та виконують всі рішення постійної комісії Київської міської Ради з питань містобудування, архітектури та землекористування!

Задля найшвидшого завершення етапу внутрішньої інвентаризації та початку процесу довгоочікуваного відведення земельних ділянок, для забезпечення членів Кооперативу електроенергією, для захисту наших з Вами інтересів  – правління Кооперативу працює щодня, і ми найближчим часом надамо звіт про результати діяльності Кооперативу.

Всі хто ще вірить «просто словам» Юрченко, Сервірог, Сисивої та словам інших «діячів» уже більш як 5 років – застерігаємо, що Ви можете втратити дурно ваші кошти, перевіряйте інформацію, яку вони розповсюджують, бо вона буває не лише неправдивою, але й шкідливою для вашого гаманця.

Завдяки Вашій не байдужості та адекватної оцінки цієї ситуації, відбулись зміни керівництва Кооперативу на Загальних Зборах в КМДА, головним завданням якого являється досягнення нашої загальної мети – відведення земельних ділянок!

Закликаємо всіх землекористувачів до цивілізованого діалогу та запрошуємо всіх вступати в Кооператив, та приймати активну участь у діяльності нашого Кооперативу!

 

З повагою,

 

Члени правління Кооперативу.

 

 

05.12.18

Инициативная группа СДК «Орхидея-3»

СУПУТНІ СТАТТІ
Залиште коментар

НЕДАВНІ ЗАПИСИ

Слава Богу. Звершилося.
Це результат нашоі дворічноі роботи.
Насамперед, хочу подякувати небайдужим і активним членам Громади. Всі наші масові зібрання і пікети зробили цей результат.
Можемо згадати засідання земельних комісій, безкінечні суди і пікет біля земельного департаменту.
І , звичайно, це величезний безкомпромісний труд Правління на чолі з Головою.
Це два роки безкінечних судів, комісій Мін’юсту, боротьба за реєстр, участь в засіданнях громадських рад при Киівраді, залучення телебачення, робота з адвокатами, депутатами, різними депутатськими фракціями в Киівраді і робота з департаментами КМДА.
І тепер ми уже не САМОЗАХВАТ а садово- дачний кооператив з законною орендою землі з подальшою ПРИВАТИЗАЦІЄЮ.
Всім дякую і вперед до роботи!!!

Шановні члени кооперативу!

Після офіційного отримання в квітні 2020 року Рішення КМР № 228/8398 від 27.02.2020р. про відведення землі Кооперативу, підписаного Кличком В.В., Правлінням було здійснено наступні дії:

– 22.04.2020 року Кооператив звернувся до Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА) з метою підготовки останнім проекту договору оренди земельних ділянок

– 30.04.2020 року Кооперативом були надані Департаменту додаткові (необхідні) документи, зокрема витяги про нормативно грошову оцінку (32 шт.) з метою здійснення розрахунку розміру орендної плати за земельні ділянки та підготовки проекту договору оренди

– У відповідь Департаментом було здійснено розрахунок (розрахунки) та відповідно підготовлено 32 (тридцять два) проекти договорів оренди земельних ділянок на підставі одного рішення Київради № 228/8398 від 27.02.2020 року.

– Кооперативом було відмовлено у підписанні 32 договорів та запропоновано підготувати 1 договір.

– 19.06.2020 року, у приміщенні Департаменту голова Кооперативу Тукало М.В., у присутності представника Департаменту та адвоката Калька Д.О завізував своїм підписом та печаткою Кооперативу останню редакцію проекту договору оренди

– 26.06.2020 заступником директора було підписано лист-відмову у видачі договору оренди поки не буде звернення від уповноваженої особи.

– 26.06.2020 одразу Кооператив надав відповідь з підтвердженням повноважень голови правління Тукало М.В.

– 06.07.2020 – подано скаргу від Кооперативу на директора ДЗР та надіслано листи депутатам КМР.

– 07.07.2020 – участь у зем.комісії голови правління Тукало М.В. та адвоката Калько Д.О. – прийнято рішення про прискорення видачі договору оренди.

– 09.07.2020 – проведено мирне зібрання членів кооперативу біля приміщення Департаменту земельних ресурсів.

– 09.07.2020 – подано адмін.позов до Окружного адміністративного суду м.Києва до Департаменту земельних ресурсів.

– 15.07.2020 – проведено повторне мирне зібрання членів кооперативу біля приміщення Департаменту земельних ресурсів та КМДА.

Шановні члени кооперативу, сусіди, друзі!

Для нас в данний момент найважливіше питання – підписання договору оренди.

На данний час ми активно співпрацюємо з діючими депутатами ВРУ, Київради, зокрема, з Гончаровим Володимиром Валентиновичем.

Він уважно вислухав нас і з розумінням поставився до наших проблем і ВЖЕ надає, в межах депутатських повноважень,  юридичну і організаційну підтримку.

Запрошуємо вас на виборчу дільницю  25 жовтня 2020.

Підтримаємо нашого депутата Гончарова Володимира Валентиновича від Дарницького району м. Києва (номер ОДИН у виборчому списку) партія  «УДАР» (номер 23 у виборчому списку) на виборах!

Спільними діями громади та Гончарова – досягнемо мети!

Шановні члени кооперативу ОК «Орхідея-3»!

Після офіційного отримання в квітні 2020 року Рішення КМР № 228/8398 від 27.02.2020р. про відведення землі Кооперативу, підписаного Кличком В.В., Правлінням було здійснено наступні дії:

– 22.04.2020 року Кооператив звернувся до Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА) з метою підготовки останнім проекту договору оренди земельних ділянок

– 30.04.2020 року Кооперативом були надані Департаменту додаткові (необхідні) документи, зокрема витяги про нормативно грошову оцінку (32 шт.) з метою здійснення розрахунку розміру орендної плати за земельні ділянки та підготовки проекту договору оренди

– У відповідь Департаментом було здійснено розрахунок (розрахунки) та відповідно підготовлено 32 (тридцять два) проекти договорів оренди земельних ділянок на підставі одного рішення Київради № 228/8398 від 27.02.2020 року.

– Кооперативом було відмовлено у підписанні 32 договорів та запропоновано підготувати 1 договір.

– 19.06.2020 року, у приміщенні Департаменту голова Кооперативу Тукало М.В., у присутності представника Департаменту та адвоката Калька Д.О завізував своїм підписом та печаткою Кооперативу останню редакцію проекту договору оренди

– 26.06.2020 заступником директора було підписано лист-відмову у видачі договору оренди поки не буде звернення від уповноваженої особи.

– 26.06.2020 одразу Кооператив надав відповідь з підтвердженням повноважень голови правління Тукало М.В.

– 06.07.2020 – подано скаргу від Кооперативу на директора ДЗР та надіслано листи депутатам КМР.

– 07.07.2020 – участь у зем.комісії голови правління Тукало М.В. та адвоката Калько Д.О. – прийнято рішення про прискорення видачі договору оренди.

– 09.07.2020 – проведено мирне зібрання членів кооперативу біля приміщення Департаменту земельних ресурсів.

– 09.07.2020 – подано адмін.позов до Окружного адміністративного суду м.Києва до Департаменту земельних ресурсів.

– 15.07.2020 – проведено повторне мирне зібрання членів кооперативу біля приміщення Департаменту земельних ресурсів та КМДА

– 11.08.2020 Участь членів правління та голови правління Тукало М.В. запрошених на засідання комітету Громадської ради при КМДА для розгляду питання безпідставної невдачі та непідписання договору оренди
– 12.08.2020 участь запрошених голови правління Тукало М.В. та адвоката Калька Д.О. на засідання антикорупційної комісії при КМДА (розгляд питання непідписання, договору оренди)

(більше…)

Шановні члени ОК «СДК «Орхідея-3», повідомляємо Вас про наступне:

 

1. Рішенням Київської Міської Ради від 27.02.2020 року № 228/8398, нарешті було передано нашому Кооперативу землю в оренду на 10 років!

Рішення КМР від 27.02.2020 № 228-8398

2. Наразі готовий проект договору оренди між Кооперативом та Київською Міською Радою.

3. Обов’язковою умовою договору оренди – є сплата вартості оренди за перший рік, у розмірі 296 906,67 грн. протягом 5-ти днів з моменту його підписання.

4. Крім того, необхідно посвідчувати нотаріально договори оренди на кожний кадастровий квартал, яких в Кооперативі є 32. Орієнтовна вартість нотаріальних послуг за 32 договори складає 480 000, 00 грн.

5. Зборами Уповноважених Кооперативу було прийнято рішення, про обов’язкову сплату до 15.06.2020 р. усіма членам Кооперативу заборгованості по членським внескам, та сплату цільового внеску у розмірі 3 000,00 грн. на розрахунковий рахунок Кооперативу:  UA 943052990000026003006801311 у АТ КБ ПриватБанк.

6. У випадку невиконання рішення Зборів Уповноважених щодо сплати цільового внеску у сумі 3000 грн. до 15.06.2020р. включно, розмір цільового внеску після 15.06.2020р. становитиме 5000,00 грн.

7. У випадку невиконання рішення Зборів Уповноважених щодо сплати цільового внеску процес приватизації для таких членів кооператива буде призупинено. (передбачено рішенням Зборів Уповноважених).

Виходячи з вище наведеного, просимо Вас терміново погасити заборгованість по членськім внескам та якнайшвидше сплатити цільовий внесок у розмірі 3000 грн!

 

З повагою,

Уповноважені ОК «СДК «Орхідея-3»

Як це працює
КП Київкомунсервіс раз на тиждень забирає сміття в своїх брендованих пакетах. Вартість одного пакету 120 л становить 25 грн. Пакети можна буде купити в магазині у Жені на вул.. Орхідейна…. Кількість брендованих пакетів необмежена. Виставляєте пакети кожен біля своєї ділянки і машина приїжджає і забирає раз на тиждень. Платите тільки за пакет, за саме вивезення нічого не платите!!! Інше сміття окрім брендованих пакетів КП Київкомунсервіс не вивозить.

Що потрібно для початку роботи?

Збираємо максимальну кількість користувачів даної послуги. Формуємо маршрут сміттєвоза разом з керівництвом КП Київкомунсервіс Закуповуємо пакети в магазині на Орхідейній Виносимо сміття ТІЛЬКИ В БРЕНДОВАНИХ ПАКЕТАХ раз на тиждень. Для того, щоб оформити дану послугу, пишемо в лічку смс,вайбер та вказуємо адресу та номер тел.

Координатор: Олексій 067-234-2876

Шановні члени ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3»!

 

Повідомляємо, що завдяки об’єднанню громади та злагодженим діям правління і наших активістів, вчора, 27.02.2020, на засіданні сесії Київської міської ради, депутатами було ухвалено рішення про відведення землі СДК “ОРХІДЕЯ-3»!

 

Вітаємо всіх!

Продовжуємо працювати разом!

 

 

З повагою,

Тукало М.В.  та  Правління

 

 

 

Відео з кулуарів Київради  https://youtu.be/0ZlCnR0ciIg

Звертайтесь за телефоном до координатора:

+38 068 445-36-90 Іванов Сергій Геннадійович