02.04.2020
 • 21:53 ЛЕГІТИМНИЙ КЕРІВНИК КООПЕРАТИВУ з 04.02.2019
 • 21:59 Юрченко “купила” рішення мінюсту
 • 15:01 Пропонуємо централізований вивіз побутового сміття.
 • 14:05 27.02.2020, на засіданні сесії Київської міської ради, депутатами було ухвалено рішення про відведення землі СДК “ОРХІДЕЯ-3»
 • 14:02 Відбудуться Позачергові Загальні Збори членів ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3» 29 лютого 2020 року
 • 12:46 Лист-відповідь від голови земельної комісії КМР Міщенко О.Г., в якому він надає роз’яснення, чому було зняте наше питання відводу землі «СДК ОРХІДЕЯ-3»
 • 17:57 Судова справа у Верховному Суді України. Розгляд касаційної скарги від ОРХІДЕЯ-3 від 12.02.20 (друге засідання)

Шановна Громадо!

 

12.11.18 р. на розширеному засіданні правління та уповноважених ОК «СДК» ОРХІДЕЯ-3» було прийнято рішення про початок переобліку членів ОК «СДК ОРХІДЕЯ-3» (далі-Кооператив), згідно затвердженого Зборами Уповноважених 27.10.18 р. “Порядку проведення переобліку членів Кооперативу та інвентаризації земельних ділянок”.

Ми раді Вам повідомити про результати цієї роботи станом на 05.12.18 р. а саме, за період з 12.11.18 р. по 05.12.18 р., проводиться переоблік членів Кооперативу, фіксація та обробка персональних даних в електронному реєстрі, відповідно до номерів ділянок в кадастрових кварталах, з подальшою передачею цих результатів до кадастрової справи А-8002 та на розгляд Постійної комісії Київської міської Ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Нагадаємо, що на Загальних Зборах Уповноважених була затверджена відповідна Комісія по інвентаризації, яка працює з землекористувачами, та проводить збір інформації по кожній ділянці, відповідно до номеру в кадастровому кварталі. Таким чином, відбувається ідентифікація і закріплення конкретного землекористувача до кожної земельної ділянки.

Попередні результати переобліку та інвентаризації вже передано до Постійної комісії Київської міської Ради з питань містобудування, архітектури та землекористування та приєднано до нашої кадастрової справи А-8002.

На сьогоднішній день Комісія продовжує обробляти Ваші анкети та заяви, і такі результати також будуть подані найближчім часом в Київраду.

Нагадуємо, що для здійснення внутрішнього переобліку та інвентаризації Вам необхідно звернутись до членів Комісії або Уповноваженого представника та надати всі необхідні документи, перелік яких знаходиться на сайті www.orhideya.org в розділі Інвентаризація.

Під час проведення переобліку та проведення інвентаризації земельних ділянок при безпосередньому спілкуванні із землекористувачами, виявились чисельні порушення та виявлені факти  зловживань попереднього керівника та її «самообраного правління» Кооперативу.

Так, після закінчення повноважень Юрченко Р.М. як керівника Кооперативу, вона із соратниками по сьогоднішній день протиправно продовжують активну діяльність, в тому числі і «збирають» грошові кошти та членські внески у членів Кооперативу.

Під час своєї каденції, Юрченко Р.М. «торгувала членськими посвідченнями», збирала гроші за геодезію, по 400 грн. за сотку, а по факту такі роботи вже були проведені в 2007 році, люди сплачували членські та цільові внески в період 2013-2018 р. Тепер людей цікавить питання – «Де наші гроші?!». Інформуємо Вас, що Юрченко та її соратники разом із бухгалтером Сервірог О.Б. всі наші кошти зняли з рахунків Кооперативу щойно відбулись Загальні Збори (у жовтні 2018 р.), тобто, без вибачень та реверансів, – поцупила. А на що, власне, можна було сподіватись?! Юрченко жодного разу за 5 років не відзвітувала перед громадою за всю діяльність, і особливо за «свою фінансову діяльність» (навіть на нелегітимних зборах у готелі «Братіслава»). З розповідей землекористувачів виявилось, що Раїса Михайлівна брала чималі кошти  у власну кишеню, вимагаючи їх шантажем, погрозами або даючи безпідставні обіцянки.

З 2013 року було зібрано з людей близько 3 000 000 грн.

Чи потрачені ці кошти на розвиток кооперативу? Асфальтування, освітлення вулиць і т д.? Після такого нахабного викрадання коштів Кооперативу, Юрченко Р.М. та бухгалтером Сервірог О.Б., новим керівництвом та правлінням Кооперативу було направлено вимогу передати всі документи, печатку та фінансову документацію Кооперативу, але нажаль Юрченко Р.М. відмовила у передачі документації та фінансових справ. Більше того, ці особи створюють штучні перепони та перешкоди у діяльності нашого Кооперативу зокрема саботують процес інвентаризації, пишуть скарги та заяви до органів державної влади, поліції, суду, СБУ, тощо.

Чому проведення прозорої інвентаризації в Кооперативі, яку ми багато років вимагали від неї, так сильно дратує Юрченко і її команду? Чому за 5 років вони не зробили те, що нове керівництво Кооперативу зробило і продовжує робити за 2 місяці? Яка мотивація у Юрченко і її соратників судитись з нами, простими землекористувачами?

Мотивом їхніх дій, являється втрата контролю над Кооперативом, і як в наслідок, контроль над захопленими спільно із рейдерами ваших земельних ділянок! Їм взагалі не потрібно було проведення прозорої інвентаризації, і ще більш жахливим є той факт, що на вимоги комісії Київської міської Ради з питань містобудування, архітектури та землекористування надати матеріали інвентаризації всіх земельних ділянок  Кооперативу, Юрченко Р.М. за 5 років так і не подала такі матеріали, та ще й судилась про це із Київрадою дискредитуючи наш Кооператив!

Тепер ми всі знаємо що це за люди і розуміємо їхню «справжню мету».

Нове керівництво і правління Кооперативу знайшли розуміння із Київською міською Радою та виконують всі рішення постійної комісії Київської міської Ради з питань містобудування, архітектури та землекористування!

Задля найшвидшого завершення етапу внутрішньої інвентаризації та початку процесу довгоочікуваного відведення земельних ділянок, для забезпечення членів Кооперативу електроенергією, для захисту наших з Вами інтересів  – правління Кооперативу працює щодня, і ми найближчим часом надамо звіт про результати діяльності Кооперативу.

Всі хто ще вірить «просто словам» Юрченко, Сервірог, Сисивої та словам інших «діячів» уже більш як 5 років – застерігаємо, що Ви можете втратити дурно ваші кошти, перевіряйте інформацію, яку вони розповсюджують, бо вона буває не лише неправдивою, але й шкідливою для вашого гаманця.

Завдяки Вашій не байдужості та адекватної оцінки цієї ситуації, відбулись зміни керівництва Кооперативу на Загальних Зборах в КМДА, головним завданням якого являється досягнення нашої загальної мети – відведення земельних ділянок!

Закликаємо всіх землекористувачів до цивілізованого діалогу та запрошуємо всіх вступати в Кооператив, та приймати активну участь у діяльності нашого Кооперативу!

 

З повагою,

 

Члени правління Кооперативу.

 

 

05.12.18

Инициативная группа СДК «Орхидея-3»

СУПУТНІ СТАТТІ
Залиште коментар

НЕДАВНІ ЗАПИСИ

Як це працює
КП Київкомунсервіс раз на тиждень забирає сміття в своїх брендованих пакетах. Вартість одного пакету 120 л становить 25 грн. Пакети можна буде купити в магазині у Жені на вул.. Орхідейна…. Кількість брендованих пакетів необмежена. Виставляєте пакети кожен біля своєї ділянки і машина приїжджає і забирає раз на тиждень. Платите тільки за пакет, за саме вивезення нічого не платите!!! Інше сміття окрім брендованих пакетів КП Київкомунсервіс не вивозить.

Що потрібно для початку роботи?

Збираємо максимальну кількість користувачів даної послуги. Формуємо маршрут сміттєвоза разом з керівництвом КП Київкомунсервіс Закуповуємо пакети в магазині на Орхідейній Виносимо сміття ТІЛЬКИ В БРЕНДОВАНИХ ПАКЕТАХ раз на тиждень. Для того, щоб оформити дану послугу, пишемо в лічку смс,вайбер та вказуємо адресу та номер тел.

Координатор: Олексій 067-234-2876

Шановні члени ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3»!

 

Повідомляємо, що завдяки об’єднанню громади та злагодженим діям правління і наших активістів, вчора, 27.02.2020, на засіданні сесії Київської міської ради, депутатами було ухвалено рішення про відведення землі СДК “ОРХІДЕЯ-3»!

 

Вітаємо всіх!

Продовжуємо працювати разом!

 

 

З повагою,

Тукало М.В.  та  Правління

 

 

 

Відео з кулуарів Київради  https://youtu.be/0ZlCnR0ciIg

ОГОЛОШЕННЯ

 

Шановні члени ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3»!

 

Повідомляємо всім, що на вимогу більш ніж 1/3 членів нашого Кооперативу відбудуться Позачергові Загальні Збори членів ОК «СДК «ОРХІДЕЯ-3» 29 лютого 2020 року о 12.00 год. в приміщенні Конгрес центру Київського національного торговельно-економічного університету, за адресою: м. Київ, вул. Кіото, 19 (станція метро Лісова)

 

Порядок денний:

 1. Звіт Правління та Голови правління Кооперативу.
 2. Про затвердження Статуту Кооперативу у новій редакції.
 3. Про обрання нового складу Правління та Ревізійної комісії Кооперативу.
 4. Про обмеження повноважень Голови правління.
 5. Про обрання уповноважених Кооперативу.
 6. Про затвердження рішення Правління про прийняття членів Кооперативу та припинення членства.

 

Додаткова інформація

на сайті: www.orhideya.org 

за тел. 096 957 79 41, 067 503 13 03, 068 445 36 90

 

 

З повагою,

Тукало М.В.  та  Правління

 

(більше…)

Шановні сусіди!

 

До вашої уваги офіційний лист-відповідь від голови земельної комісії КМР Міщенко О.Г., в якому він надає роз’яснення, чому було зняте наше питання відводу землі «СДК ОРХІДЕЯ-3» з розгляду порядку денного засідання сесії Киівради від 06.02.2020 р.

 

Зі змісту даної відповіді випливає, що: Юрченко безпідставно досі вважає себе головою кооперативу та діє від ІМЕНІ УСІХ ЧЛЕНІВ КООПЕРАТИВУ, на підставі чого ПРОСИТЬ ЗНЯТИ наше питання з порядку денного!!!

 

Щодо судових справ: Верховним судом скасовано протокол Зборів від 11.10.2018 року, якими Тукало М.В. та правління було обрано на 1 рік. Але Громадою було обрано повторно Тукало М.В. та правління на Загальних зборах 22.06.2019р. на 4 роки (другі Збори не скасовано і правління, і Голова правління Тукало є легітимними).

 

У відкритті справи по фіктивному БАНКРУТСТВУ, яку ініціювала Юрченко Р.М., про що вона не заперечує – ВІДМОВЛЕНО.

 

З повагою,
Правління СДК ОРХІДЕЯ-3

Судова справа у Верховному Суді України. Розгляд касаційної скарги від ОРХІДЕЯ-3 від 12.02.2020

 

12.02.2020р у Верховному Суді України відбувся розгляд нашої касаційноі скарги, на захист рішення Загальних зборів Кооперативу які відбулись 11.10.18, в Колонній залі КМДА, де було обрано нове Правління та Голову Кооперативу Тукало М.В. На судовому засіданні були присутні небайдужі члени Кооперативу та засоби масової інформації.

 

Нажаль, Суд відмовив ОК “СДК ОРХІДЕЯ-3” у задоволенні касаційноі скарги, та залишив рішення Господарського суду м. Києва від 17.10.2019р. та постанову Північного апеляційного Господарського суду від 18.12.2019 без змін.

Склад Суду: Ткач Ігор Васильович. Губенко Надія Михайлівна. Кролевець Ольга Анатоліївна

 

Відео з залу Суду  https://youtu.be/DdwzaoX3eLQ

 

Відео з кулуарів залу Верховного Суду України (12.02.20) https://youtu.be/wCgBj8UV3Cw

 

Пропонуємо переглянути відео з кулуарів Суду. Як ви зрозуміли, Юрченко уникає відповіді на запитання громади та Тукало М.В., навіщо і як вона із своєю “групою симпатиків” поскаржилися голові земельної комісії Міщенко О.Г. який в свою чергу зняв з розгляду питання землевідведення “СДК “ОРХІДЕЯ-3” на сесії Київради, яка мала відбутися 13.02.2020 р.!

 

Її дії призвели до перенесення розгляду питання землевідведення “СДК “ОРХІДЕЯ-3” на наступній сесії Київради, яка має відбутися 27.02.2020.

 

Також, Юрченко уникає відповіді, навіщо вони намагаються в Суді визнати “СДК “ОРХІДЕЯ-3” банкрутом. Деталі про те, як Юрченко та іншими рейдерами було подано черговий позов “про банкрутство ОК “СДК “ОРХІДЕЯ-3?, з боргом що нібито виник за охорону нашого Кооперативу:  https://youtu.be/syV_qr4PwF0

 

Отже, ми з вами в черговий раз переконалися в тому, що Юрченко та її прибічникам не потрібно було відводити землю ОК “СДК “ОРХІДЕЯ-3”, вони 5 років нишком продовжують продавати земельні ділянки (печатка та вся документація кооперативу Юрченко так і не передала новому голові) і для того щоб приховати всю свою “чорну” діяльність, зараз намагаються визнати наш Кооператив банкрутом.

Судова справа у Верховному Суді України. Розгляд касаційної скарги від "СДК ОРХІДЕЯ-3" від 29.01.20

Відео з кулуарів залу Верховного Суду України (12.02.20)

11.02.2020 відбулась зустріч представників “СДК ОРХІДЕЯ-3” із Міщенко О.Г., з приводу зняття із порядку денного сесії Київради 13.02.2020 питання щодо відведення “СДК ОРХІДЕЯ-3” земельних ділянок.

 

Як стало відомо, не задовго до сесії, до Міщенко О.Г. під час особистого прийому громадян, підійшла Юрченко та її прибічники, і “попросили” зняти з розгляду на сесії Київради питання про відведення земельних ділянок (кадастрова справа А-8002) нашому Кооперативу!

 

В свою чергу, пан Міщенко О.Г. на пленарному засіданні сесії Київської міської ради 06.02.2020, ініціював зняття з розгляду на сесії Київради 13.02.20 нашого питання. Депутати підтримали пропозицію, та проголосували про зняття з розгляду А-8002.

Відео фрагмент з Пленарного засідання сесії Київської міської ради 06.02.2020  https://youtu.be/HU_1jACPTC8

 

 

Ось так, в черговий раз, цинічно, Юрченко та її прибічники “заблокували” землевідведення! В чергове, вона довела, що впродовж 5 років і зараз, їм  зовсім не потрібно було відводити землю ОК “СДК “ОРХІДЕЯ-3”, вони як продавали землі, так і зараз тихенько продовжують продавати земельні ділянки, вводячи в оману землекористувачів…

 

 

Зустріч із Міщенко О.Г. з приводу зняття із порядку денного сесії питання землевідведення "СДК ОРХІДЕЯ-3" (А-8002)

Засідання сесії Київської міської ради 06.02.20. Міщенко О.Г. зняв з розгляду СДК ОРХІДЕЯ-3.

Шановні члени Кооперативу, сусіди!

Велика подяка всім активним членам Кооперативу, які були сьогодні присутні у Київраді, але просимо і решту приєднуватися до активних дій.
Сьогодні більше 40 чоловік разом з головою кооперативу Тукало М.В. і юристом ходили до директора департаменту земельних ресурсів Оленича П.С. , щоб він прояснив ситуацію яка склалась, чи це він просив депутатів зняти з порядку денного наше питання по землевідведенню. Він заховався… (більше…)

Звертайтесь за телефоном до координатора:

+38 068 445-36-90 Іванов Сергій Геннадійович